Podpora

Stavba nové klubovny zahrnuje zajišťování stavební dokumentace, materiálu, pomocných rukou a také finančních prostředků. Do projektu vkládáme nadšení, čas, našetřené peníze a hlavně víru, že se dílo podaří. Přejeme si, aby se nám podařilo vybudovat kvalitní zázemí pro celoroční činnost dětí alespoň na dalších 50 let a proto volíme cestu srubové stavby.

Máme podporu Skautské nadace Jaroslava Foglara, která ke každému Vašemu daru přidá další 1/2!

Dárcovský projekt probíhá s pomocí Darujme.cz, které je největší webovou platformou pro online darování v České republice. Jedná se o nekomerční projekt provozovaný Nadací Via. Celý dárcovský projekt naleznete na Darujme.cz: Stavíme Bobří SRUB v Háji

Můžete nás také podpořit formou přímé platby na náš transparentní účet, ze kterého průběžně čerpáme prostředky určené na stavbu Bobřího srubu.

Transparentní účet

2301687247/2010

V případě, že byste rádi přispěli individuálně bez využití transparentního účtu, pak prosím využijte níže uvedené dokumenty a kontaktujte nás.

Individuální dar

Pokud nemáte možnost provést převod na uvedený bankovní účet, ale přáli byste si přesto přispět na stavbu nové klubovny, pak prosím využijte předvyplněnou poštovní poukázku, kterou stačí vytisknout, vyplnit a odevzdat na České poště.

Poštovní poukázka

Máte-li možnost zapojit se jakoukoliv jinou formou – např. materiální nebo přímo pomocí při stavbě, pak nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme!