Bobří srub ožívá

Od začátku roku 2022 se v dokončovaném srubu mohou konat s omezením schůzky družin a nesmírně nás těší, že nová klubovna začíná plnit svůj účel. Celý rok 2021 bylo pořádání schůzek ovlivněno nejen protiepidemickými opatřeními, ale také scházejícím vhodným zázemím. První reakce našich světlušek, vlčat, skautů a skautek po prvních schůzkách ve srubu jsou upřímně nadšené. Sice chodíme ze schůzek ještě celí od pilin, ale je to jen dočasný stav a věříme, že během několika měsíců už bude Bobří srub také vevnitř zcela hotový, vyčištěný a zabydlený 😊.

V následujících týdnech a měsících máme v plánu dopracovat vodovodní přípojku, WC, kuchyňku, vnitřní vybavení (lavice, stoly, úložné prostory). Na závěr pak také veškerý interiér vysát od pilin a dřevěného prachu, abychom jej mohli celý natřít světlicovým olejem. Jakmile počasí dovolí bude mistr Jarda dodělávat ještě nějaké práce venku jako je krytina ochranných stříšek nebo vrata skladu. Na závěr pak zbývají terénní úpravy. Děkujeme velice všem, kteří nám pomáháte, podporujete nás a držte prosím pěsti ať se nám letos podaří vše zdárně doklepnout. Těšíme se, až budeme hotovi a budeme vás moci pozvat na slavností otevření Bobřího srubu 😉. Jsme na dobré cestě, držíme kurz a postupujeme stále VPŘED!